13ВЕР
4-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

40-й гол в УПЛ забиває Віталій Буяльський (Динамо)

• Шахтар на своєму полі забиває рекордний 1100-й гол в УПЛ (після удару Лассіни Траоре).
  • Рекордна, 85-та, вольова перемога Шахтаря в Чемпіонатах, в тому числі 3-а над Чорноморцем.
  • 10-а в УПЛ велика перемога Дніпра-1, в тому числі 1-а над Металістом 1925 (у 2-й грі).
  • Зоря в УПЛ утримує дві клубні рекордні гольові серії: загальну, яка триває 21 гру – 47 м’ячів та на полях суперників з 16-ти ігор – 36 м’ячів.
  • 1-а в УПЛ велика поразка Металіста 1925 в статусі гостей (у 12-й грі).
  • Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 9 ігор, м’ячі 27-3.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Дніпра-1 продовжується в Чемпіонатах 20 ігор: 16 перемог та 4 поразки.
  • Металіст 1925 на полях суперників не перемагає в УПЛ впродовж рекордних для клубу 6-ти ігор: нічия та 5 поразок.
  • Зоря на полях суперників попустила 500-й гол в УПЛ (після 2-го гола Таллеса Бренера), а Львів – 100-й.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 19 ігор: 16 перемог та 3 нічиї.
  • Шахтар перервав серію без пропусків голів в Чемпіонатах, яка тривала 307 хвилин.
  • Динамо перервало найдовшу клубну антирекордну за час незалежності України програшну серію, яка тривала у 5-ти поспіль офіційних матчах: 3 – у єврокубках та 2 – в УПЛ.
  • Переможна серія Динамо в матчах зі Львовом триває 8 ігор, м’ячі 22-4.
  • 1-а в УПЛ перемога Руху над Зорею – у 4-й грі.
  • 1-а в Чемпіонатах перемога Вересу на полі Кривбасу – у 4-й грі.
  • Зоря завершила безпрограшну серію в Чемпіонатах, яка тривала 6 ігор: 5 перемог та нічия.
  • Гравці Колосу забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор – 12 м’ячів.
  • Колос здобув 20-ту домашню перемогу в УПЛ.
  • Колос не програє в УПЛ впродовж 9-ти ігор: +7=2, повторивши клубний рекорд.
  • Закінчилася переможна гостьова серія Металіста, яка тривала в Чемпіонатах 3 гри.
  • Перервалася програшна рекордна серія Руху в УПЛ, яка тривала впродовж 3-х ігор.
  • Кривбас завершив безпрограшну серію на своєму полі в УПЛ, яка продовжувалася 7 матчів: 4 перемоги та 3 нічиї.
  • Безгольовий серіал криворізького клубу триває в Чемпіонатах 373 хвилини.
  • Ворскла не перемагає в Чемпіонатах 7 ігор поспіль: 3 нічиї та 4 поразки
  • Перервався безнічийний серіал Олександрії в Чемпіонатах, що тривав 8 ігор: 4 перемоги та 4 поразки.
  • 1-а в УПЛ перемога Минаю на полях суперників – у 24-й грі, а до цього було 6 нічиїх та 17 поразок.
  • Завершилася і рекордна для Минаю загальна без виграшна серія, яка в УПЛ тривала 19 ігор: 8 нічиїх та 11 поразок.
  • Пропускний серіал Інгульця в УПЛ триває 9 ігор – 12 голів.
  • 10-й в УПЛ хет-трик суперників Зорі.
  • 1-й хет-трик в УПЛ оформляє бразилець Таллес Бренер (Рух, у 26-й грі).
  • 120-й матч Вересу в УПЛ: +36=30-54 м’ячі 108-164.
  • Верес на полях суперників здобуває 10-ту перемогу в Чемпіонатах.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Мар’ян Швед (Шахтар), який раніше забивав суперникам Карпат.
  • 40-й гол в УПЛ забиває Віталій Буяльський (Динамо), 20-й – Сергій Мякушко (Колос), 15-й – Назарій Русин (Зоря), 1-й – Віталій Дахновський (Верес, у 19-й грі), Максим Брагару (Чорноморець, у у18-й грі), Єгор Твердохліб (Минай, у 3-й).
  • 30-й гол на клубному рівні забиває Артем Довбик (Дніпро-1): 26 – в УПЛ та 4 – в Кубку.
  • У 4-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Сергій Мякушко (Колос), який раніше забивав суперникам Говерли, Ворскли і Карпат.
  • 350-й матч у складі українських команд провів Олександр Караваєв (Динамо): 219 – в УПЛ, 30 – в Кубку, 53 – у єврокубках, 3 – в Суперкубку, 45 – в збірній України.
  • 250-й матч в УПЛ провів Віталій Вернидуб (Кривбас), 100-й – Денис Безбородько (Колос), 50-й – Дмитро Юсов (Чорноморець), Євгеній Новак (Колос), Олександр Козак (Інгулець), 1-й – француз Седдік Балулі (Дніпро-1), Віталій Михайлів (Львів), Олександр Кемкін (Минай), який стає 300-м (!) воротарем за всю історію Чемпіонатів України.
  • У 5-му для себе клубі УПЛ дебютує Максим Задерака (Кривбас), який раніше виступав за донецький Металург, кам’янську Сталь, Олександрію та Металіст 1925, 4-му – Єгор Клименчук (Металіст) – за запорізький Металург, Олімпік, Львів, 3-му – Єгор Демченко (Металіст) – за запорізький Металург, Колос, 2-му – Микола Михайленко (Зоря) – за Чорноморець, Владислав Семотюк (Кривбас) – за Арсенал, Бека Вачіберадзе (Металіст 1925) – за Чорноморець, Василь Кравець (Ворскла) – за Карпати.
  • 1-й раз у Чемпіонатах пробивав пенальті Таллес Бренер (Рух, у 26-й грі) – гол.
  • 3-й в УПЛ пенальті у ворота Дмитра Мацапури (Зоря) – 3-й гол.
  • 80-й матч Віктора Скрипника на чолі різних клубів УПЛ: +43=16-21 м’ячі 135-78, 50-й – Сергія Лавриненка: +8=18-24 м’ячі 45-80.
  • 60-й гостьовий матч Романа Григорчука біля керма різних клубів УПЛ: +18=13-29 м’ячі 52-81.
  • 40-й матч Динамо при Мірчі Луческу у всіх турнірах на своєму полі: +21=10-9 м’ячі 66-32.
  • 10-й тренерський матч Ярослава Вишняка: +7=2-1 м’ячі 12-6.
  • 3-й раз в УПЛ вилучається з поля Олександр Каплієнко (Металіст), 2-й – Олександр Бандура, який стає автором 10-ї в Чемпіонатах червоної картки для гравців Минаю.
  • 110-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Сергій Приступа (Черкаська область), 80-й – Олександр Павлінов (Одеса).