Новини
07СІЧ
Українська Прем’єр-Ліга вітає Костянтина Жеваго з Днем народження!
![](/glide/uploads/2312/iK1NaTIzDLlc-gqy0gtQ6IAC9TlJmrPk.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=e27633e6d56f37626381d85ecabfad09)
Почесному президенту ФК «Ворскла»
Всі роки під Вашим управлінням полтавська команда виступає претендентом на найвищі позиції в українських змаганнях, регулярно пробиваючись у єврокубки.
Попри всі труднощі, які наш футбол переживає ось уже майже десятиліття, Ви продовжуєте утримувати «Ворсклу» на високому рівні, будучи запорукою впевненості в успішному майбутньому клубу!
Удачі, терпіння й незламної волі!
Бажаємо Вам витримки, віри в майбутнє й нашу спільну Перемогу!
З повагою,
колектив Української Прем’єр-Ліги.
Фото пресслужби ФК «Ворскла».