Temperature: 10°C
17OCT
«Минай» — «Маріуполь» — 0:1

Команда з Півдня України перемагає в Ужгороді в компенсований час

Дебютний матч в історії між цими колективами відкрив програму 6 туру Favbet Ліги і відкрив у «невдалий» день із точки зору погоди: в суботу майже всю Україну накрив грозовий фронт, який не міг не позначитися на футболі. Слизьке поле, невеликий дощ, який періодично накрапав, – усе це супроводжувало гру, в якій кожна команда намагалася діяти передусім раціонально й маючи намір насамперед зберегти в недоторканості власні ворота. Більше гострих моментів створювали гості, причому це стосується обох таймів. Господарі намагалися не відставати, втім, буквально до останніх секунд здавалося, що нульової нічиєї уникнути не вдасться. Та вже в компенсований час «Маріуполь» отримав право пробити пенальті, чим скористався сповна. 1:0 на користь гостей.