Temperature: 13°C
31OCT
«Колос» — «Олімпік» — 1:2

Ковалівці вперше поступаються на домашньому оновленому стадіоні

8 тур Favbet Ліги другого ігрового дня відкривав матч команд, які попередні зустрічі провели невдало або не зовсім вдало: «Олімпік» поступався у двох поєдинках поспіль, «Колос» так само двічі поспіль грав унічию. Зі стартових хвилин ковалівці на правах господарів поля взяли ініціативу під свій контроль.

Утім, майже зразу кинулось у вічі, що гості дуже швидко виходять із оборони в атаку й повертаються назад. Саме цей прийом дав змогу підопічним Ігоря Климовського відкрити рахунок у середині першого тайму. По перерві змальований ігровий малюнок фактично не змінився: «Колос» більше володів м’ячем, «Олімпік» організовував дуже й дуже небезпечні контратаки.

Вже після того, як рахунок став 0:2, «Колос» почав атакувати масовими силами, тож і моменти у господарів поля почали виникати раз за разом. Один із таких завершився точно реалізованим пенальті у виконанні Євгена Селезньова. Ймовірно, для більшого ковалівцям елементарно не вистачило часу.

Таким чином команда з Ковалівки вперше програла на домашньому оновленому стадіоні.