Temperature: 13°C
15OCT
«Шахтар» – «Зоря» – 6:1

«Гірники» впевнено перемагають луганців

Працюючи в Німеччині, Віктор Скрипник заробив репутацію хорошого фахівця з прогресивними поглядами на футбол. Утім, іще тоді тамтешні фахівці відзначали, що схильність Віктора Анатолійовича до атакувального футболу час від часу призводить до неприємних наслідків. Щось схоже трапилося сьогодні: більшість спеціалістів очікувала, що луганці гратимуть на рівні з донеччанами, однак у реальності за підсумком першого тайму гості (маючи у старті п’ятьох виконавців виразно атакувального плану!) програвали з різницею три м’ячі, а могли йти на перерву ще з більшим розривом у рахунку. В цей проміжок часу дивувала значна кількість помилок футболістів «Зорі», зокрема обрізок. Що цікаво, навіть такий розвиток подій не змусив наставника гостей змінити тактику на гру, луганці натхненно почали другий тайм, що дало їм змогу скоротити відставання в рахунку, проте доволі швидко «гірники» поновили паритет — 4:1. А за деякий час «гірники» зробили результат іще більшим.