Temperature: 32°C
24AUG
«Рух» — «Металіст» — 1:2

Харків’яни повертаються в УПЛ із перемоги

Про ці два колективи – як і про решту учасників поточного сезону VBET Ліги – можна сказати спільну фразу: від моменту дочасного завершення попереднього Чемпіонату вони зазнали відчутних кадрових змін, отож спрогнозувати ігрову поставу кожного – майже неможливо.

Звітний поєдинок – чудове підтвердження цього: більшість оглядачів вважала, що перевагою володітимуть львів’яни – як господарі та як команда, котра минулого сезону виступала в елітному дивізіоні, втім, у першому таймі харків’яни створили більше нагод провести гол і взагалі мали гостріший вигляд.

Не дивно, що саме гості відкрили рахунок. Однак… буквально за кілька хвилин господарі зрівнюють – 1:1!

У другому таймі події розвивалися ще динамічніше, й «Металіст», який був наполегливішим, таки досяг свого – перемога харків’ян 2:1.

На жаль, гра кілька разів переривалася через повітряні тривоги…