14СЕР
«Десна» — «Дніпро-1» — 2:1

Супердрама в Чернігові

Чернігівська команда видимо не бажає збавляти крейсерський хід, набраний нею на старті. Що тим більше вражає, пам’ятаючи про її значні кадрові втрати влітку. От і в першому таймі поєдинку з «Дніпром-1», позначеному, крім іншого, травмами й вимушеними замінами з обох боків, «Десна» перегравала суперника. Ця перевага в підсумку втілилась у черговий гол Безбородька, хоча моментів господарі поля створили більше. Натомість гості за 45 хвилин тільки раз влучили у ствір воріт. По перерві справи в команди Ігоря Йовічевіча ще погіршилися: чернігівці майже бездоганно грали в обороні, при цьому їхній суперник мав спочатку на одного гравця менше, а потім на двох – щоразу через вилучення. Втім, якраз після цього сталися найцікавіші події! Спочатку «Дніпро-1» зробив, здавалося, неймовірне – за таких обставин зрівняв рахунок. І от коли виникла думка, що гості вивезуть із Чернігова нічию, господарі поля таки вирвали перемогу – 2:1.