Spectators: 1471
Temperature: 24°C
22SEP
«Полісся» на останніх хвилинах вирвало нічийний результат у матчі з ЛНЗ

Цього туру «Полісся» було дуже близьким до першої поразки сезону в Чемпіонаті УПЛ, але після голу Дмитра Топалова (34 хвилина) господарів поля врятував Олексій Гуцуляк — на 88-й хвилині правий вінгер замкнув простріл Еміля Мустафаєва та забив четвертий м’яч у чотирьох останніх зустрічах. Це був перший точний удар підопічних Імада Ашура в матчі, і одразу — результативний.

Таким чином житомирська команда продовжила безпрограшну та гольову серії, які розпочала ще під керівництвом Сергія Шищенка у минулому сезоні, до 11-ти ігор. Обидва показники — рекордні для клубу в УПЛ. Але водночас перервалася переможна серія «Полісся» в УПЛ з трьох матчів (в елітному дивізіоні це також — рекорд клубу).

Після цієї нічиєї команда Імада Ашура, маючи 14 очок, відпустила від себе «Динамо» з «Олександрією» (по 16) і розташувалася на третій сходинці. А ЛНЗ, втративши на останніх хвилинах перемогу, ділить 4—6 місця в таблиці з «Кривбасом» та «Рухом» (по 11).

Найдовші гольові серії «Полісся» в Чемпіонаті України (2023—2024)