Spectators: 958
Temperature: 21°C
23SEP
«Шахтар» розгромив «Оболонь» і продовжив безгольовий цикл киян

В заключному матчі 7-го туру «Шахтар» розгромив «Оболонь» (4:0), набрав 12 очок і впритул наблизився до трійки нинішніх лідерів турнірної таблиці — «Динамо», «Олександрії» (по 16 очок) та «Полісся» (14). Гірники наразі — четверті.

Суперник команди Маріно Пушича довгий час тримався, хоча і пропустив в середині першого тайму удар Артема Бондаренка. Голи пішли в другій половині другого тайму: спочатку Лассіна Траоре зіграв на добиванні, потім видав соло Георгій Судаков, а крапку поставив Невертон після затяжного рейду.

Для «Оболоні» ця гра — продовження безгольової серії, яка тягнеться вже півтора місяці. Кияни востаннє забивали ще 4 серпня — у грі першого туру з «Колосом» (2:2). Після цього були матчі з «Рухом» (0:4), «Ворсклою» (0:2), «Поліссям» (0:4), «Зорею» (0:2), «Олександрією» (0:0), і ось тепер — з «Шахтарем» (0:4).

Найдовші безгольові серії «Оболоні» в УПЛ (2023—2024)