Spectators: 1789
Temperature: 23°C
21SEP
«Динамо» вперше в цьому Чемпіонаті УПЛ втратило очки

«Динамо» проводило 40-й матч в усіх офіційних турнірах під керівництвом Олександра Шовковського, але не змогло продовжити стартову переможну серію в Чемпіонаті УПЛ — 0:0 з «Рухом». Проте, незважаючи на відсутність голів, гра вийшла дуже бойовою.

В першому таймі до реальної небезпеки воротам обох суперників справа дійшла ближче до перерви, але Ігор Краснопір не зумів переграти Георгія Бущана, а Віталій Буяльський та Владислав Ванат — Дмитра Ледвія.

А от в другому таймі гольових моментів було створено ще більше. Двічі дуже небезпечно пробивав Краснопір, на 49-й хвилині він навіть відправив м’яч у сітку, але після перегляду ВАР арбітр Віталій Романов відмінив взяття воріт — офсайд. А на 69-й хвилині Бущана підстрахувала стійка воріт після удару Ярослава Карабіна.

Ледвію також на допомогу прийшов каркас воріт — поперечина прийняла на себе удар Миколи Шапаренка на 71-й хвилині. А на 79-й вже сам воротар у стрибку зреагував на ще одну спробу Шапаренка забити.

Тим не менш, незважаючи на купу моментів, на табло залишилися горіти нулі. У «Динамо» після шести матчів — 16 очок, кияни повернули собі першу сходинку в турнірній таблиці, але лише за додатковими показниками («Олександрія» сьогодні також набрала 16). Львів’яни набрали 11 очок після шести матчів, і це — 4-е місце.