Temperature: 33°C
12JUL
«Маріуполь» — «Олімпік» — 1:4

Донеччани провели найкращий матч у сезоні

0:3 за підсумком першого тайму – поза сумнівом, ніхто не очікував такого результату гри на Півдні України. Понад те: після стартових 10 хвилин другої половини гри, які минули на тлі повної переваги господарів поля, гості відзначилися вчетверте…

Без жодних перебільшень, це був найкращий матч «Олімпіка» в поточному сезоні. Перший же тайм можна назвати взірцевим у виконанні донеччан: скориставшись розхолодженістю та розконцентрованістю підопічних Бабича, команда Климовського, швидко втікаючи в атаки й контратаки, реалізувала всі гострі моменти, які створила. Донеччани легко долали середину поля, залюбки користаючись помилками всієї оборонної ланки «Маріуполя».

Навіть після того, як рахунок став 4:0 на користь «Олімпіка», його гравці не заспокоїлися. Лишень у завершальні чвертьгодини перевага господарі стала дуже відчутна, тож вони таки перервали серію невезінь у грі, таки забивши м’яч. На більше в маріупольців не вистачило ні часу, ні сил, «з’їдених» південною спекою.