«Десна» — «Олександрія» — 1:3, «Динамо» — «Зоря» — 3:1

Прекрасне завершення прекрасного ігрового вечора

Вісім забитих м’ячів у двох поєдинках, причому в обох випадках – вирішальних!

Знову-таки, можемо назвати обидва результати деякою мірою несподіваними.

Наприклад, гра в Києві: мало хто сподівався, що «Динамо» переможе «Зорю»з таким голевим розривом. Тим паче стартові хвилини для киян склалися гірше не придумаєш: пропущений гол, травма Вербича – найкращого футболіста команди останнього місяця. Втім, столична команда зібралася, й уже в першій третині першого тайму вела в рахунку. Що цікаво, після цього луганці створили кілька моментів, коли могли не просто зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Натомість забило «Динамо» і, як показали подальші події на полі, забезпечило собі результат. Склалося враження, що для «Зорі» третій пропущений став шоком, і фактично весь другий тайм перевага киян не викликала сумніву.

А в Чернігові підсумок гри став іще несподіванішим. При тому, що «Десна» відкрила рахунок і, здавалося, спокійно тримала гру під контролем. Однак – судячи з усього, «Олександрія» саме тепер набрала форму, тож на рівних протистоїть «Динамо» і переграє «Десну» з різницею в два м’ячі. Понад те: коли рахунок став 1:3, саме гості були ближчі до четвертого гола, ніж господарі до другого.

…Поза сумнівом, завершальний тур сезону 2019/20 років буде фантастичним!