Temperature: 1°C
22NOV
«Минай» — «Дніпро-1» — 3:2

Закарпатська команда здобуває другу перемогу в сезоні

Прекрасний матч відбувся сьогодні в Ужгороді! Причому то був поєдинок, у якому кілька разів змінювався хід подій. Наприклад, до перерви перевагою володіли гості: вони відкрили рахунок, мали кілька хороших моментів (один Хобленко міг зробити хет-трик), узагалі – діяли активніше. Натомість «Минай» виглядав дещо розгублено – можливо, тому, що грав «першим номером», що для закарпатської команди не зовсім звично. Ймовірно, ключовим моментом стали останні секунди перед перервою, коли «Минай» зрівняв рахунок. Як наслідок – майже весь другий тайм підбадьорені господарі поля володіли ініціативою, забили вдруге, потім утретє, натомість у дніпрян мало що клеїлося в атаці. Вже після того, як рахунок став 2:1, гості почали по-справжньому «навантажувати» голкіпера суперника, проте Каніболоцький, який замінив травмованого Поповича, грав бездоганно.

Дебютна зустріч цих команд на офіційному рівні принесла перемогу «Минаю».