Temperature: 13°C
25APR
«Зоря» — «Олімпік» — 2:1

200-та перемога луганців у Чемпіонаті України

Зустріч команд, які наразі вирішують різні завдання в кінцівці сезону, видалася прогнозовано цікавою й змістовною. Як можна передбачити, початковим планом на гру гостей були дії на контратаках, однак дуже швидко все це потрібно було змінювати, оскільки «Зоря» оперативно відкрила рахунок (у моменті, котрий призвів до пенальті, слід окремо відзначити блискучий пас п’яткою від Гладкого). Решту часу першої половини гри минула в безуспішних спробах донеччан відновити паритет у рахунку. Можливо, цей аспект дещо приспав підопічних Віктора Скрипника, тож на другий тайм вони виходили з упевненістю в успіху, за що й поплатилися – «Олімпік» також із пенальті зрівняв результат. Отакий розвиток подій по-справжньому стрепехнув луганців, і вони почали грати, як у стартові хвилини. Потім їхній тренер зробив заміни, й футболісти, що вийшли на поле, організували гол за допомоги Фаворова – 2:1. У подальшому небезпечні моменти створили обидві команди, втім, підсумковий результат залишився незмінним.

Для «Зорі» ця перемога – 200-та у Чемпіонаті України. Натомість «Олімпік» не перемагає у Favbet Лізі вже 11 зустрічей поспіль.