Temperature: 17°C
02MAY
«Маріуполь» — «Львів» — 1:2

Підопічні Анатолія Безсмертного гарантують собі місце в УПЛ наступного сезону

Другий матч 24 туру Favbet Ліги, що почався в неділю о 17:00, був багато в чому протилежний тому, який відбувався в Запоріжжі. На Півдні України мав місце поєдинок, у якому темп гри кілька разів змінювався, де спочатку обидві команди активно атакували, створивши чималу кількість моментів, потім події на полі дещо затихли, щоби ближче до останньої третини першого тайму «вибухнути» двома епізодами, котрі завершилися взяттями воріт. Причому обох. У цей проміжок часу складно було віддати перевагу котрійсь із команд, отже, основні події перенеслися на другу половину матчу. А там хід подій, чий темп був заданий до перерви, отримав продовження: почергово атакували як господарі поля, так і гості, забити могли обидві команди. Проте зустріч невпинно йшла до завершення у вигляді нічиєї. Аж ось настали завершальні плюс компенсовані хвилини, які змінили все! Спочатку «Львів» зумів удруге забити, після чого почалися «гойдалки», коли контратака господарів переходила в контрвипад гостей. Однак результат уже не змінився – 2:1 на користь підопічних Анатолія Безсмертного.