Temperature: 13°C
06MAY
«Минай» — «Шахтар» — 0:4

Донеччани – срібний призер сезону

Тривалий час, фактично півгодини, закарпатська команда, самовіддано граючи в обороні, не давала супернику з вищим ігровим класом розігратися біля власних воріт. Так, «Шахтар» мав велику перевагу у володінні м’ячем, утім, до реальних загроз перед воротами суперника справа не доходила. Лише на 29-й хвилині «гірники» відкрили рахунок, а за кілька хвилин могли подвоїти його. Після цього донеччани дещо знизили оберти, натомість «Минай» і надалі рідко переходив в атаку. В другому таймі «гірники» продовжували настирно атакувати, так само часто контролюючи м’яч, як і до перерви. Тож невдовзі вони провели другий і третій голи у ворота закарпатської команди. Уже за рахунку 3:0 на користь донеччан «Минай» пішов у напад більшими силами, тож біля воріт «Шахтаря» стали виникати моменти. Втім, донеччани швидко повернули контроль над грою й забили вчетверте. Більше рахунок цього матчу не змінювався.