Temperature: 17°C
05MAY
«Динамо» — «Маріуполь» — 0:0

25 тур Favbet Ліги відкривається нульовою нічиєю

Як і в Полтаву, кияни приїхали в Маріуполь основним складом. Утім, цього разу за стилем дій на полі – чи, можливо, за настроєм – динамівці не дуже нагадували себе зразка минулого тижня. Азовці намагалися домінувати, й у них це дуже непогано виходило. Припустімо, вже в перші п’ять хвилин зустрічі формальні гості могли двічі забити. Натомість у киян перший по-справжньому небезпечний момент вийшов десь на 25-й хвилині. Багато хто очікував від Мірчі Луческу замін у перерві, однак «Динамо» вийшло на другий тайм ти же складом, а його суперник – у тому ж настрої. Підопічні Остапа Маркевича продовжували намагання атакувати, й ось на 51-й хвилині вони опинились у більшості – другу жовту отримав динамівець Де Пена. Втім, ця подія… позитивно вплинула киян, які стали грати зібраніше, а десь із 70-ї хвилини вони фактично притиснули азовців на їхній половині поля. Тим не менше атаки «Динамо», як і атаки «Маріуполя» перед тим не увінчалися голами – 0:0.

Томаш Кендзьора провів 100-й матч в УПЛ, а його партнер Денис Гармаш – 300-й поєдинок за «Динамо» в усіх офіційних турнірах.