Temperature: 12°C
06MAY
«Рух» — «Олімпік» — 3:0

Підопічні Івана Федика виграють із великим рахунком

Футбол – гра живих людей, а тому тут можливі будь-які варіанти розвитку подій. Яскравою демонстрацією цього можна вважати звітний матч: за підсумком першого тайму донецька команда програвала 0:3, однак усе для неї могло скластися радикально інакше, якби не епізод на 25-й (!) секунді. Так, щойно минули чверть хвилини зустрічі, як «Олімпік» міг відкрити рахунок, однак його футболіст не реалізував вихід на ворота. Як можна здогадатися, новий-старий наставник гостей робив ставку на «швидкий гол» і був максимально близький до цього, втім, свій момент його підопічні не реалізували, натомість «Рух» отой «швидкий гол» таки провів. І за порівняно невеликі проміжки часу прийшли «нешвидкі» друге й третє взяття воріт команди в білому. В другому таймі «Олімпік» здійснив рішучу спробу переломити невдалий хід поєдинку. Якийсь час донеччанам не вдавалося налагодити дії в атаці. Тим не менше минув час, і їм вдалося провести гол. Однак у моменті взяття воріт був зафіксований офсайд, гол відмінили. У подальшому «Рух» уже грав у захисті максимально строго.