Temperature: 29°C
25JUL
«Металіст 1925» — «Рух» — 2:1

Харків’яни починають виступив УПЛ із перемоги

Дебют нової команди в елітному дивізіоні – завжди особливий момент. Стартовий матч «Металіста 1925» показав, що в УПЛ з’явилася дуже боєздатна команда зі своїм почерком. Уже за підсумком першого тайму харків’яни перемагали 2:0, по суті, не давши опоненту створити жодного по-справжньому небезпечного моменту біля своїх воріт. Що цікаво, підопічні Валерія Кривенцова явно поступались опоненту щодо володіння м’ячем, утім, продумані комбінації «Руху» рідко завершувалися гостротою. Натомість футболісти в темно-синій формі, використовуючи флангові контратаки, грали дуже швидко, агресивно, не вигадуючи чогось особливого, й двічі мали в тому успіх. По перерві Іван Федик здійснив корективи в грі підопічних – як кадрові, так і «стильові», що фактично одразу принесло результат. «Рух» скоротив відставання в рахунку, майже безупину володів м’ячем, утім, бодай зрівняти рахунок гості не зуміли.

Дебют Кривенцова в УПЛ у ролі головного тренера приніс йому перемогу.