Temperature: 24°C
13SEP
«Верес» — «Львів» — 1:0

Рівняни знову перемагають, тепер мінімально

Згідно зі статистикою всіх цифрових платформ, рівняни та львів’яни – дві команди, які найрідше у VBET Лізі володіють м’ячем. Тобто обидві воліють віддавати ініціативу супернику, беручи на озброєння контратаки. Це додало особливої інтриги їхній очній зустрічі: в будь-якому разі, комусь потрібно атакувати. Стартові склади натякнули, хто виконає цю роль: наявність трьох центрбеків у складі «Львова» давала змогу зрозуміти, що саме його опонент цього вечора переважно атакуватиме. Так і вийшло: припустімо, в першому таймі «Верес» майже безперервно проводив час у нападі. У таймі другому здавалось, отримає продовження ігрова модель, що мала місце до перерви. Втім, якоїсь миті рівняни змогли «приспати пильність» львів’ян, зловивши їх на контратаці. Вона, до слова, була цілком у дусі підопічних Юрія Вірта: три паси, перший з яких зі своєї половини поля, точний удар – 1:0. А далі, як і передбачалося, господарі поля зіграли максимально акуратно біля своїх воріт, досягши мінімальної перемоги.