Temperature: 11°C
25SEP
«Шахтар» — «Верес» — 4:1

Донеччани перемагають рівнян із великим рахунком

Ніхто не сумнівався, що рівняни дадуть справжній бій віце-чемпіону України. Тим не менше їхній матч протікав у своєму – дуже цікавому й непередбачуваному – руслі. Припустімо, десь до середини другого тайму здавалося, що «Верес» зосереджений суто на контратаках. У цей проміжок часу «Шахтар», діючи переважно на середніх швидкостях, зумів спочатку створити чудовий момент, відтак – відкрити рахунок. Останній факт змусив гостей просто переродитися – вони ніби ввімкнули додаткові швидкості, що дало їм змогу доволі оперативно зрівняти результат. Опісля й аж до закінчення першого тайму на полі мав місце «футбол на зустрічних курсах» – обидві команди створили кілька шансів, аби вийти вперед. По перерві «гірники» майже одразу взялися за справу, і їм знадобилося всього 10 хвилин, аби вийти вперед. Удруге зрівняти рахунок рівняни вже не зуміли. Понад те: вони відкрилися, оголили зони, чим «Шахтар» і скористався. Фінальний результат матчу – 4:1.