Temperature: 11°C
24SEP
«Колос» — «Ворскла» — 0:1

Полтавці здобувають чергову перемогу

Стартовий матч 9 туру видався багатим не лише на події, а й на кількість змін у розвитку ігрових подій. Почалось усе з активних дій гостей, які приблизно до середини першого тайму переважали господарів поля. Видалося, що головною запорукою цієї переваги був дещо вищий технічний рівень полтавських футболістів, завдяки чому вони швидко пересували м’яч від своєї половини поля до чужих воріт. Утім, якогось моменту «Колос» перехопив ініціативу, отримав право пробити 11-метровий, знову… не реалізував його, однак продовжував контролювати хід подій. І саме в цей момент підопічні Юрія Максимова відкрили рахунок, зловивши ковалівців на контратаці. З таким результатом закінчився перший тайм, а в другому події також кілька разів змінювалися. Почався цей відрізок зустрічі активними діями ковалівців, і коли «Ворскла» зуміла вирівняти гру, «Колос» не реалізував просто неймовірну нагоду зрівняти рахунок. До фінального свистка подібних нагод у господарів поля вже не було – 1:0 на користь гостей.