Temperature: 15°C
17OCT
«Минай» — «Десна» — 0:0

В Ужгороді без голів, але з безліччю гострих епізодів

Перший тайм матчу в Ужгороді завершився нульовою нічиєю, хоча, згідно з голевими моментами, рахунок мав бути приблизно 3:2 – на користь господарів поля. Так, «гарячих» епізодів було чимало з обох боків, однак слід визнати, що частіше, наполегливіше, активніше атакували саме закарпатці. Втім, у деяких випадках добре діяли обидва воротарі, а в деяких футболістам, які завдавали удари, бракувало точності виконання. По перерві «Минай» став грати ще наполегливіше, натомість «Десна», склалося враження, з якогось моменту змирилася з нічиєю. Закарпатська команда, загалом показавши дуже симпатичний футбол, мала достатньо нагод вирвати перемогу, в компенсований час вона створила справжню навалу біля воріт чернігівців, однак «нулі» на табло не змінились іншими цифрами.