Temperature: 11°C
27NOV
«Чорноморець» — «Десна» — 0:1

Одесити програють у зустрічі невикористаних можливостей

Надважливий для обох команд матч розпочався просто-таки ураганним штурмом господарі поля: стартові приблизно десять хвилин одесити атакували майже безперервно й моментів відкрити рахунок створили чимало.

По тому чернігівцям вдалося дещо заспокоїти гру. Причому, що цікаво, «Десна» у своєму стилі майже не атакувала, покладалася на контрвипади і кутові. Подавши сьомий (це тільки за перший тайм) гості зуміли відкрити рахунок.

Підопічні Юрія Мороза дуже швидко оговтались і повернулися до атакувальної гри. Знову пішли момент за моментом, однак із реалізацією в «Чорноморця» цього сезону все дуже недобре.

Майже весь другий тайм одесити атакували, маючи не одну й не дві нагоди провести голи. Чернігівці зазвичай контратакували (хоча саме на їхньому рахунку перший гострий епізод у другій 45-хвилинці).

Однак «фірмове» вміння гостей утримувати потрібний рахунок і цього разу допомогло їм – 1:0 на їхню користь.