Temperature: 3°C
04DEC
«Верес» — «Динамо» — 0:3

Кияни також досягають перемоги з великим рахунком

Недільна частина 17 туру VBET Ліги стартувала матчем, який вважався одним із найочікуваніших. Утім, у цьому випадку очікування стосувалися того, що команда-господар – одна з найбільш непоступливих в УПЛ, отож рахунок міг бути будь-яким.

Із іншого боку, мало хто чекав повторення вчорашньої голевої феєрії – й так воно й вийшло. «Верес», який майже завжди застосовує оборонну контратакувальну тактику, не мав іншого вибору в протистоянні з чемпіоном минулого сезону й лідером поточного, тому не дивно, що в першому таймі «Динамо», крім забитого м’яча, фактичного не створило жодного голевого моменту поблизу чужих воріт, а рівняни, своєю чергою, майже не йшли в атаку.

В таймі другому динамівці, одразу віддавши ініціативу супернику, почали раз за разом ловити його на контратаках. Звідси – ще два забиті м’ячі плюс нереалізований пенальті. Рівняни свої моменти почали створювати вже за рахунку 0:3, однак більше голів луцька публіка не побачила.