Temperature: 30°C
27AUG
«Львів» — «Зоря» — 2:3

Луганці здобувають вольову перемогу

Під керівництвом нового тренера Патріка ван Леувена луганська команда показує справжні «гойдалки» щодо результатів. Так було в єврокубку. Так, судячи з усього, принаймні якийсь час триватиме в Чемпіонаті України – принаймні в контексті різниці рахунків між таймами.

Адже в першому турі «Зорі» в цілому впевнено переграла дуже сильну «Ворсклу». А сьогодні… було ще цікавіше!

Для «Львова», на противагу супернику, то був перший офіційний матч у році. Й можна сказати, що господарі поля ні в чому не поступалися гостям – як щодо якості гри, так і щодо кількості моментів.

На початок другого тайму «леви» вели – 2:1 і були дуже близькими до того, щоби провести третій гол. Однак… Минає кілька хвилин, і гостям вдалося вирівняти результат.

Опісля цього гра дещо «затихла» – обидві команди стали діяти обережніше.

Кульмінація настала наприкінці поєдинку – «Зоря» вирвала перемогу після неймовірного гола Алефіренка!