Матч 2-го туру VBET Ліги «Металіст 1925» — «Чорноморець»: статистичне прев’ю

Арбітр: Євген Арановський (Київ) провів 128 матчів в УПЛ.

Всього зіграно 6 матчів: +1=2-3 м’ячі 4-7

На полі Металіста 1925 – 3 матчі: +1=1-1 м’ячі 3-3

В УПЛ зіграно 2 матчі: +1=0-1 м’ячі 4-4

На полі Металіста 1925 – 1 матч: +1=0-0 м’ячі 3-2

Останній матч на полі Металіста 1925 – 06.08.2021. 3-й тур Чемпіонату України-2021/2022і

Металіст 1925 – Чорноморець – 3:2

Голи: 0:1 – В. Бугай (17), 1:1 – Ю. Батюшин (22), 1:2 – В. Бугай (43), 2:2 – О. Голодюк (64), 3:2 – В. Дубко-автогол (66).

Цікаві факти та можливі події

Чорноморець може здобути 270-ту перемогу в УПЛ.

20-й матч Металіста 1925 в УПЛ.

Металіст 1925 на своєму полі внічию в Чемпіонатах ще не грав – 8 ігор: по 4 перемоги та поразки.

Безвиграшна клубна рекордна серія Металіста 1925 в УПЛ триває 7 матчів: нічия та 6 поразок.

Безнічийна серія Чорноморця триває в УПЛ 6 ігор: 2 перемоги та 4 поразки.

15-й гол в УПЛ може забити Сергій Політило (Чорноморець)

Новачок Чорноморця Віталій Єрмаков в минулому Чемпіонат і виступав саме за Металіст 1925.

27AUG
«Металіст 1925» — «Чорноморець» — 0:0

Другий матч поспіль підопічні Валерія Кривенцова грають на 0:0

Дуже цікавий матч відбувся на НСК «Олімпійський». І дуже непередбачуваний за своїм плином.

У першому таймі майже безроздільною перевагою володіли одесити: вони грали швидко, по-спортивному агресивно, навіть натхненно. Й моментів створили достатньо. Втім, голів так і не було.

Й ось на початку другого тайму харків’яни, які майже не йшли в атаку, отримали шанс відкрити рахунок із пенальті. Однак… Непогодов у другому турі поспіль узяв 11-метровий!

По тому, фактично до фінального свистка, в цілому повторився хід подій на полі першого тайму: одесити переважно атакували, харків’яни – оборонялися. Приблизно з 80-ї хвилини футболісти «Металіста 1925» майже перестали йти в атаку. Й досягли свого – 0:0.