VBET Ліга
1 -й тур
23.07.2021
Львів
Маріуполь
24.07.2021
Верес
Колос
Шахтар
Інгулець
25.07.2021
Металіст 1925
Рух
Зоря
Олександрія
Десна
Чорноморець
26.07.2021
Ворскла
Дніпро-1
11.08.2021
Динамо
Минай
2 -й тур
30.07.2021
Львів
Шахтар
Колос
Металіст 1925
31.07.2021
Минай
Олександрія
Чорноморець
Дніпро-1
01.08.2021
Маріуполь
Десна
Ворскла
Рух
Динамо
Верес
02.08.2021
Інгулець
Зоря
3 -й тур
06.08.2021
Металіст 1925
Чорноморець
07.08.2021
Рух
Верес
Шахтар
Олександрія
Дніпро-1
Маріуполь
08.08.2021
Зоря
Динамо
Ворскла
Львів
09.08.2021
Десна
Інгулець
24.11.2021
Минай
Колос
4 -й тур
13.08.2021
Шахтар
Металіст 1925
14.08.2021
Верес
Ворскла
Десна
Дніпро-1
Зоря
Минай
15.08.2021
Колос
Рух
Львів
Олександрія
16.08.2021
Маріуполь
Чорноморець
18.08.2021
Інгулець
Динамо
5 -й тур
20.08.2021
Ворскла
Металіст 1925
21.08.2021
Верес
Минай
Чорноморець
Шахтар
Дніпро-1
Рух
22.08.2021
Маріуполь
Зоря
Колос
Олександрія
Динамо
Десна
23.08.2021
Львів
Інгулець
6 -й тур
27.08.2021
Чорноморець
Олександрія
28.08.2021
Інгулець
Маріуполь
Металіст 1925
Дніпро-1
Динамо
Колос
29.08.2021
Десна
Верес
Минай
Шахтар
Зоря
Ворскла
Рух
Львів
7 -й тур
10.09.2021
Олександрія
Інгулець
11.09.2021
Рух
Зоря
Металіст 1925
Динамо
Шахтар
Дніпро-1
12.09.2021
Минай
Чорноморець
Колос
Маріуполь
Ворскла
Десна
13.09.2021
Верес
Львів
8 -й тур
17.09.2021
Десна
Рух
18.09.2021
Інгулець
Колос
Маріуполь
Шахтар
Дніпро-1
Верес
Динамо
Олександрія
19.09.2021
Ворскла
Минай
Зоря
Чорноморець
Львів
Металіст 1925
9 -й тур
24.09.2021
Колос
Ворскла
25.09.2021
Олександрія
Маріуполь
Шахтар
Верес
Рух
Динамо
26.09.2021
Минай
Львів
Дніпро-1
Зоря
Десна
Металіст 1925
27.09.2021
Чорноморець
Інгулець
10 -й тур
01.10.2021
Маріуполь
Рух
02.10.2021
Колос
Чорноморець
Львів
Дніпро-1
Ворскла
Інгулець
03.10.2021
Верес
Олександрія
Металіст 1925
Минай
Зоря
Десна
Динамо
Шахтар
11 -й тур
Інгулець
-
Рух
15.10.2021
Шахтар
Зоря
16.10.2021
Маріуполь
Металіст 1925
Львів
Динамо
Дніпро-1
Колос
17.10.2021
Минай
Десна
Олександрія
Ворскла
18.10.2021
Чорноморець
Верес
12 -й тур
22.10.2021
Десна
Олександрія
Металіст 1925
Інгулець
23.10.2021
Верес
Маріуполь
Ворскла
Шахтар
Чорноморець
Львів
24.10.2021
Рух
Минай
Динамо
Дніпро-1
Зоря
Колос
13 -й тур
30.10.2021
Маріуполь
Динамо
Шахтар
Десна
Інгулець
Верес
31.10.2021
Колос
Львів
Рух
Олександрія
Металіст 1925
Зоря
01.11.2021
Дніпро-1
Минай
Ворскла
Чорноморець
14 -й тур
05.11.2021
Олександрія
Металіст 1925
06.11.2021
Минай
Маріуполь
Динамо
Ворскла
Чорноморець
Рух
07.11.2021
Інгулець
Дніпро-1
Колос
Шахтар
Зоря
Верес
Львів
Десна
15 -й тур
19.11.2021
Чорноморець
Динамо
20.11.2021
Львів
Зоря
Шахтар
Рух
Дніпро-1
Олександрія
21.11.2021
Минай
Інгулець
Ворскла
Маріуполь
Десна
Колос
22.11.2021
Верес
Металіст 1925
16 -й тур
26.11.2021
Маріуполь
Львів
27.11.2021
Минай
Динамо
Чорноморець
Десна
Дніпро-1
Ворскла
28.11.2021
Інгулець
Шахтар
Рух
Металіст 1925
Колос
Верес
29.11.2021
Олександрія
Зоря
17 -й тур
03.12.2021
Шахтар
Львів
04.12.2021
Верес
Динамо
Рух
Ворскла
Металіст 1925
Колос
05.12.2021
Зоря
Інгулець
Олександрія
Минай
Десна
Маріуполь
06.12.2021
Дніпро-1
Чорноморець
18 -й тур
10.12.2021
Маріуполь
Дніпро-1
Інгулець
Десна
11.12.2021
Олександрія
Шахтар
Верес
Рух
Львів
Ворскла
12.12.2021
Чорноморець
Металіст 1925
Динамо
Зоря
Колос
Минай
19 -й тур
Олександрія
-
Львів
Чорноморець
-
Маріуполь
Дніпро-1
-
Десна
Ворскла
-
Верес
Рух
-
Колос
Минай
-
Зоря
Металіст 1925
-
Шахтар
Динамо
-
Інгулець
20 -й тур
Інгулець
-
Львів
Рух
-
Дніпро-1
Металіст 1925
-
Ворскла
Олександрія
-
Колос
Зоря
-
Маріуполь
Шахтар
-
Чорноморець
Десна
-
Динамо
Минай
-
Верес
21 -й тур
Шахтар
-
Минай
Ворскла
-
Зоря
Маріуполь
-
Інгулець
Олександрія
-
Чорноморець
Львів
-
Рух
Дніпро-1
-
Металіст 1925
Верес
-
Десна
Колос
-
Динамо
22 -й тур
Чорноморець
-
Минай
Інгулець
-
Олександрія
Львів
-
Верес
Десна
-
Ворскла
Маріуполь
-
Колос
Зоря
-
Рух
Дніпро-1
-
Шахтар
Динамо
-
Металіст 1925
23 -й тур
Металіст 1925
-
Львів
Верес
-
Дніпро-1
Рух
-
Десна
Минай
-
Ворскла
Колос
-
Інгулець
Чорноморець
-
Зоря
Шахтар
-
Маріуполь
Олександрія
-
Динамо
24 -й тур
Металіст 1925
-
Десна
Ворскла
-
Колос
Зоря
-
Дніпро-1
Верес
-
Шахтар
Динамо
-
Рух
Львів
-
Минай
Маріуполь
-
Олександрія
Інгулець
-
Чорноморець
25 -й тур
Минай
-
Металіст 1925
Рух
-
Маріуполь
Олександрія
-
Верес
Дніпро-1
-
Львів
Інгулець
-
Ворскла
Чорноморець
-
Колос
Десна
-
Зоря
Шахтар
-
Динамо
26 -й тур
Рух
-
Інгулець
Десна
-
Минай
Ворскла
-
Олександрія
Колос
-
Дніпро-1
Зоря
-
Шахтар
Динамо
-
Львів
Металіст 1925
-
Маріуполь
Верес
-
Чорноморець
27 -й тур
Шахтар
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Динамо
Колос
-
Зоря
Олександрія
-
Десна
Львів
-
Чорноморець
Минай
-
Рух
Маріуполь
-
Верес
Інгулець
-
Металіст 1925
28 -й тур
Верес
-
Інгулець
Динамо
-
Маріуполь
Олександрія
-
Рух
Минай
-
Дніпро-1
Чорноморець
-
Ворскла
Львів
-
Колос
Зоря
-
Металіст 1925
Десна
-
Шахтар
29 -й тур
Верес
-
Зоря
Десна
-
Львів
Дніпро-1
-
Інгулець
Металіст 1925
-
Олександрія
Рух
-
Чорноморець
Маріуполь
-
Минай
Шахтар
-
Колос
Ворскла
-
Динамо
30 -й тур
Динамо
-
Чорноморець
Рух
-
Шахтар
Зоря
-
Львів
Колос
-
Десна
Маріуполь
-
Ворскла
Олександрія
-
Дніпро-1
Металіст 1925
-
Верес
Інгулець
-
Минай
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
info@upl.ua
Підписатися на новини