Чемпіонат юнацьких команд
1 -й тур
Динамо
-
Минай
22.07.2021
Львів
Маріуполь
23.07.2021
Шахтар
Інгулець
Верес
Колос
24.07.2021
Десна
Чорноморець
Зоря
Олександрія
Металіст 1925
Рух
25.07.2021
Ворскла
Дніпро-1
2 -й тур
29.07.2021
Колос
Металіст 1925
Львів
Шахтар
30.07.2021
Чорноморець
Дніпро-1
Минай
Олександрія
31.07.2021
Ворскла
Рух
Динамо
Верес
Маріуполь
Десна
01.08.2021
Інгулець
Зоря
3 -й тур
05.08.2021
Металіст 1925
-
Чорноморець
06.08.2021
Шахтар
-
Олександрія
Рух
-
Верес
Дніпро-1
-
Маріуполь
07.08.2021
Ворскла
-
Львів
Минай
-
Колос
Зоря
-
Динамо
08.08.2021
Десна
-
Інгулець
4 -й тур
13.08.2021
Маріуполь
-
Чорноморець
Львів
-
Олександрія
Десна
-
Дніпро-1
Верес
-
Ворскла
Колос
-
Рух
Зоря
-
Минай
Шахтар
-
Металіст 1925
Інгулець
-
Динамо
5 -й тур
20.08.2021
Верес
-
Минай
Львів
-
Інгулець
Дніпро-1
-
Рух
Ворскла
-
Металіст 1925
Колос
-
Олександрія
Маріуполь
-
Зоря
Чорноморець
-
Шахтар
Динамо
-
Десна
6 -й тур
27.08.2021
Інгулець
-
Маріуполь
Чорноморець
-
Олександрія
Рух
-
Львів
Металіст 1925
-
Дніпро-1
Десна
-
Верес
Зоря
-
Ворскла
Минай
-
Шахтар
Динамо
-
Колос
7 -й тур
10.09.2021
Минай
-
Чорноморець
Олександрія
-
Інгулець
Верес
-
Львів
Ворскла
-
Десна
Колос
-
Маріуполь
Рух
-
Зоря
Шахтар
-
Дніпро-1
Металіст 1925
-
Динамо
8 -й тур
17.09.2021
Львів
-
Металіст 1925
Дніпро-1
-
Верес
Десна
-
Рух
Ворскла
-
Минай
Інгулець
-
Колос
Зоря
-
Чорноморець
Маріуполь
-
Шахтар
Динамо
-
Олександрія
9 -й тур
24.09.2021
Чорноморець
-
Інгулець
Олександрія
-
Маріуполь
Минай
-
Львів
Десна
-
Металіст 1925
Колос
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Зоря
Шахтар
-
Верес
Рух
-
Динамо
10 -й тур
01.10.2021
Металіст 1925
-
Минай
Маріуполь
-
Рух
Верес
-
Олександрія
Львів
-
Дніпро-1
Ворскла
-
Інгулець
Колос
-
Чорноморець
Зоря
-
Десна
Динамо
-
Шахтар
11 -й тур
15.10.2021
Чорноморець
-
Верес
Маріуполь
-
Металіст 1925
Інгулець
-
Рух
Минай
-
Десна
Олександрія
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Колос
Шахтар
-
Зоря
Львів
-
Динамо
12 -й тур
22.10.2021
Металіст 1925
-
Інгулець
Верес
-
Маріуполь
Рух
-
Минай
Чорноморець
-
Львів
Десна
-
Олександрія
Зоря
-
Колос
Ворскла
-
Шахтар
Динамо
-
Дніпро-1
13 -й тур
29.10.2021
Інгулець
-
Верес
Рух
-
Олександрія
Дніпро-1
-
Минай
Ворскла
-
Чорноморець
Колос
-
Львів
Металіст 1925
-
Зоря
Шахтар
-
Десна
Маріуполь
-
Динамо
14 -й тур
05.11.2021
Минай
-
Маріуполь
Чорноморець
-
Рух
Олександрія
-
Металіст 1925
Інгулець
-
Дніпро-1
Львів
-
Десна
Зоря
-
Верес
Колос
-
Шахтар
Динамо
-
Ворскла
15 -й тур
19.11.2021
Верес
-
Металіст 1925
Минай
-
Інгулець
Дніпро-1
-
Олександрія
Ворскла
-
Маріуполь
Десна
-
Колос
Львів
-
Зоря
Шахтар
-
Рух
Чорноморець
-
Динамо
16 -й тур
26.11.2021
Рух
-
Металіст 1925
Маріуполь
-
Львів
Чорноморець
-
Десна
Дніпро-1
-
Ворскла
Колос
-
Верес
Олександрія
-
Зоря
Інгулець
-
Шахтар
Минай
-
Динамо
17 -й тур
03.12.2021
Олександрія
-
Минай
Дніпро-1
-
Чорноморець
Десна
-
Маріуполь
Рух
-
Ворскла
Металіст 1925
-
Колос
Зоря
-
Інгулець
Шахтар
-
Львів
Верес
-
Динамо
18 -й тур
10.12.2021
Чорноморець
-
Металіст 1925
Верес
-
Рух
Маріуполь
-
Дніпро-1
Інгулець
-
Десна
Львів
-
Ворскла
Колос
-
Минай
Олександрія
-
Шахтар
Динамо
-
Зоря
19 -й тур
25.02.2022
Чорноморець
-
Маріуполь
Олександрія
-
Львів
Дніпро-1
-
Десна
Ворскла
-
Верес
Рух
-
Колос
Минай
-
Зоря
Металіст 1925
-
Шахтар
Динамо
-
Інгулець
20 -й тур
04.03.2022
Минай
-
Верес
Інгулець
-
Львів
Рух
-
Дніпро-1
Металіст 1925
-
Ворскла
Олександрія
-
Колос
Зоря
-
Маріуполь
Шахтар
-
Чорноморець
Десна
-
Динамо
21 -й тур
11.03.2022
Маріуполь
-
Інгулець
Олександрія
-
Чорноморець
Львів
-
Рух
Дніпро-1
-
Металіст 1925
Верес
-
Десна
Ворскла
-
Зоря
Шахтар
-
Минай
Колос
-
Динамо
22 -й тур
18.03.2022
Чорноморець
-
Минай
Інгулець
-
Олександрія
Львів
-
Верес
Десна
-
Ворскла
Маріуполь
-
Колос
Зоря
-
Рух
Дніпро-1
-
Шахтар
Динамо
-
Металіст 1925
23 -й тур
01.04.2022
Металіст 1925
-
Львів
Верес
-
Дніпро-1
Рух
-
Десна
Минай
-
Ворскла
Колос
-
Інгулець
Чорноморець
-
Зоря
Шахтар
-
Маріуполь
Олександрія
-
Динамо
24 -й тур
08.04.2022
Інгулець
-
Чорноморець
Маріуполь
-
Олександрія
Львів
-
Минай
Металіст 1925
-
Десна
Ворскла
-
Колос
Зоря
-
Дніпро-1
Верес
-
Шахтар
Динамо
-
Рух
25 -й тур
15.04.2022
Минай
-
Металіст 1925
Рух
-
Маріуполь
Олександрія
-
Верес
Дніпро-1
-
Львів
Інгулець
-
Ворскла
Чорноморець
-
Колос
Десна
-
Зоря
Шахтар
-
Динамо
26 -й тур
22.04.2022
Верес
-
Чорноморець
Металіст 1925
-
Маріуполь
Рух
-
Інгулець
Десна
-
Минай
Ворскла
-
Олександрія
Колос
-
Дніпро-1
Зоря
-
Шахтар
Динамо
-
Львів
27 -й тур
29.04.2022
Інгулець
-
Металіст 1925
Маріуполь
-
Верес
Минай
-
Рух
Львів
-
Чорноморець
Олександрія
-
Десна
Колос
-
Зоря
Шахтар
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Динамо
28 -й тур
06.05.2022
Верес
-
Інгулець
Олександрія
-
Рух
Минай
-
Дніпро-1
Чорноморець
-
Ворскла
Львів
-
Колос
Зоря
-
Металіст 1925
Десна
-
Шахтар
Динамо
-
Маріуполь
29 -й тур
13.05.2022
Маріуполь
-
Минай
Рух
-
Чорноморець
Металіст 1925
-
Олександрія
Дніпро-1
-
Інгулець
Десна
-
Львів
Верес
-
Зоря
Шахтар
-
Колос
Ворскла
-
Динамо
30 -й тур
20.05.2022
Інгулець
-
Минай
Олександрія
-
Дніпро-1
Маріуполь
-
Ворскла
Колос
-
Десна
Зоря
-
Львів
Рух
-
Шахтар
Динамо
-
Чорноморець
Металіст 1925
-
Верес
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
info@upl.ua
Підписатися на новини