VBET Ліга
1 -й тур
28.07.2023
Оболонь
Колос
Верес
Полісся
29.07.2023
Рух
Зоря
Металіст 1925
Шахтар
30.07.2023
ЛНЗ
Чорноморець
Динамо
Минай
Олександрія
Кривбас
25.10.2023
Ворскла
Дніпро-1
2 -й тур
02.08.2023
Верес
Шахтар
04.08.2023
Оболонь
Динамо
05.08.2023
Минай
ЛНЗ
Олександрія
Металіст 1925
06.08.2023
Дніпро-1
Полісся
Колос
Чорноморець
Зоря
Кривбас
Рух
Ворскла
3 -й тур
12.08.2023
Чорноморець
Оболонь
Полісся
Рух
Колос
Верес
13.08.2023
Минай
Дніпро-1
Ворскла
Зоря
Кривбас
ЛНЗ
14.08.2023
Шахтар
Олександрія
07.12.2023
Динамо
Металіст 1925
4 -й тур
18.08.2023
ЛНЗ
Полісся
Зоря
Олександрія
19.08.2023
Верес
Ворскла
Металіст 1925
Минай
Рух
Колос
20.08.2023
Дніпро-1
Оболонь
Чорноморець
Динамо
Кривбас
Шахтар
5 -й тур
Динамо
-
Верес
26.08.2023
ЛНЗ
Металіст 1925
Олександрія
Полісся
27.08.2023
Минай
Зоря
Колос
Шахтар
Ворскла
Чорноморець
28.08.2023
Оболонь
Кривбас
01.11.2023
Рух
Дніпро-1
6 -й тур
Зоря
-
Динамо
01.09.2023
Верес
Чорноморець
02.09.2023
Минай
Шахтар
Полісся
Оболонь
Ворскла
Олександрія
03.09.2023
Дніпро-1
ЛНЗ
Колос
Кривбас
Рух
Металіст 1925
7 -й тур
15.09.2023
Металіст 1925
Зоря
16.09.2023
Чорноморець
Полісся
Шахтар
Оболонь
Олександрія
Минай
17.09.2023
ЛНЗ
Рух
Дніпро-1
Колос
Кривбас
Верес
18.09.2023
Динамо
Ворскла
8 -й тур
22.09.2023
Оболонь
Верес
Олександрія
Чорноморець
23.09.2023
ЛНЗ
Динамо
Полісся
Минай
Ворскла
Кривбас
Рух
Шахтар
24.09.2023
Зоря
Дніпро-1
Металіст 1925
Колос
9 -й тур
30.09.2023
Верес
ЛНЗ
Шахтар
Ворскла
Чорноморець
Зоря
01.10.2023
Минай
Оболонь
Кривбас
Рух
Колос
Полісся
Динамо
Олександрія
02.10.2023
Дніпро-1
Металіст 1925
10 -й тур
Зоря
-
Шахтар
06.10.2023
Полісся
Динамо
07.10.2023
Дніпро-1
Верес
ЛНЗ
Олександрія
Колос
Ворскла
08.10.2023
Оболонь
Металіст 1925
Рух
Минай
Кривбас
Чорноморець
11 -й тур
20.10.2023
Оболонь
Зоря
Металіст 1925
Кривбас
21.10.2023
Чорноморець
Минай
Шахтар
ЛНЗ
Олександрія
Колос
22.10.2023
Верес
Рух
Ворскла
Полісся
Динамо
Дніпро-1
12 -й тур
Чорноморець
-
Шахтар
28.10.2023
Кривбас
Дніпро-1
Колос
Динамо
Зоря
Полісся
Рух
Олександрія
29.10.2023
Минай
Верес
ЛНЗ
Оболонь
Ворскла
Металіст 1925
13 -й тур
03.11.2023
Динамо
Шахтар
04.11.2023
ЛНЗ
Колос
05.11.2023
Минай
Ворскла
Металіст 1925
Чорноморець
Верес
Зоря
06.11.2023
Полісся
Кривбас
Дніпро-1
Олександрія
Рух
Оболонь
14 -й тур
10.11.2023
Колос
Минай
11.11.2023
Оболонь
Ворскла
Полісся
Металіст 1925
Олександрія
Верес
12.11.2023
Кривбас
Динамо
Зоря
ЛНЗ
Чорноморець
Рух
Шахтар
Дніпро-1
15 -й тур
Олександрія
-
Оболонь
Колос
-
Зоря
24.11.2023
Шахтар
Полісся
25.11.2023
Минай
Кривбас
Верес
Металіст 1925
Ворскла
ЛНЗ
26.11.2023
Динамо
Рух
27.11.2023
Дніпро-1
Чорноморець
16 -й тур
Минай
-
Динамо
01.12.2023
Полісся
Верес
02.12.2023
Колос
Оболонь
Кривбас
Олександрія
Дніпро-1
Ворскла
03.12.2023
Чорноморець
ЛНЗ
Шахтар
Металіст 1925
04.12.2023
Зоря
Рух
17 -й тур
ЛНЗ
-
Минай
08.12.2023
Полісся
Дніпро-1
Шахтар
Верес
09.12.2023
Кривбас
Зоря
10.12.2023
Ворскла
Рух
Чорноморець
Колос
11.12.2023
Металіст 1925
Олександрія
Динамо
Оболонь
18 -й тур
23.02.2024
ЛНЗ
Кривбас
25.02.2024
Верес
Колос
Дніпро-1
Минай
Металіст 1925
Динамо
Рух
Полісся
26.02.2024
Зоря
Ворскла
Олександрія
Шахтар
Оболонь
Чорноморець
19 -й тур
01.03.2024
Полісся
ЛНЗ
02.03.2024
Минай
Металіст 1925
Динамо
Чорноморець
Ворскла
Верес
Колос
Рух
03.03.2024
Оболонь
Дніпро-1
Олександрія
Зоря
Шахтар
Кривбас
20 -й тур
07.03.2024
Верес
Динамо
08.03.2024
Дніпро-1
Рух
Зоря
Минай
Металіст 1925
ЛНЗ
Шахтар
Колос
09.03.2024
Чорноморець
Ворскла
Полісся
Олександрія
Кривбас
Оболонь
21 -й тур
12.03.2024
ЛНЗ
Дніпро-1
Динамо
Зоря
Шахтар
Минай
15.03.2024
Олександрія
Ворскла
16.03.2024
Металіст 1925
Рух
Оболонь
Полісся
Кривбас
Колос
17.03.2024
Чорноморець
Верес
22 -й тур
30.03.2024
Полісся
-
Чорноморець
Верес
-
Кривбас
Минай
-
Олександрія
Колос
-
Дніпро-1
Зоря
-
Металіст 1925
Ворскла
-
Динамо
Рух
-
ЛНЗ
Оболонь
-
Шахтар
23 -й тур
06.04.2024
Верес
-
Оболонь
Колос
-
Металіст 1925
Минай
-
Полісся
Чорноморець
-
Олександрія
Кривбас
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Зоря
Динамо
-
ЛНЗ
Шахтар
-
Рух
24 -й тур
13.04.2024
ЛНЗ
-
Верес
Полісся
-
Колос
Оболонь
-
Минай
Металіст 1925
-
Дніпро-1
Зоря
-
Чорноморець
Олександрія
-
Динамо
Рух
-
Кривбас
Ворскла
-
Шахтар
25 -й тур
20.04.2024
Металіст 1925
-
Оболонь
Чорноморець
-
Кривбас
Олександрія
-
ЛНЗ
Ворскла
-
Колос
Верес
-
Дніпро-1
Динамо
-
Полісся
Минай
-
Рух
Шахтар
-
Зоря
26 -й тур
27.04.2024
Минай
-
Чорноморець
Кривбас
-
Металіст 1925
Колос
-
Олександрія
Полісся
-
Ворскла
Зоря
-
Оболонь
Дніпро-1
-
Динамо
Рух
-
Верес
ЛНЗ
-
Шахтар
27 -й тур
04.05.2024
Оболонь
-
ЛНЗ
Верес
-
Минай
Металіст 1925
-
Ворскла
Дніпро-1
-
Кривбас
Полісся
-
Зоря
Динамо
-
Колос
Олександрія
-
Рух
Шахтар
-
Чорноморець
28 -й тур
11.05.2024
Чорноморець
-
Металіст 1925
Колос
-
ЛНЗ
Кривбас
-
Полісся
Ворскла
-
Минай
Олександрія
-
Дніпро-1
Зоря
-
Верес
Оболонь
-
Рух
Шахтар
-
Динамо
29 -й тур
18.05.2024
Металіст 1925
-
Полісся
Минай
-
Колос
Верес
-
Олександрія
Ворскла
-
Оболонь
ЛНЗ
-
Зоря
Динамо
-
Кривбас
Рух
-
Чорноморець
Дніпро-1
-
Шахтар
30 -й тур
25.05.2024
Кривбас
-
Минай
Оболонь
-
Олександрія
ЛНЗ
-
Ворскла
Чорноморець
-
Дніпро-1
Зоря
-
Колос
Рух
-
Динамо
Полісся
-
Шахтар
Металіст 1925
-
Верес
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
info@upl.ua
Підписатися на новини